Słodycze reklamowe w formie gum

Posted on

Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe

Reklamowe słodkości występują pod wieloma różnymi postaciami. Do wyboru mamy tutaj między innymi czekolady, czekoladki, praliny, trufle, ciasteczka, cukierki czy lizaki. Co ciekawe, do kategorii tej zalicza się także gumy do żucia. To popularna przekąska, która świetnie sprawdza się wówczas, gdy zależy nam na szybkim odświeżeniu oddechu. Bardzo dobrze sprawdzi się ona w roli drobnego upominku dla klienta. Umieścić można ją na przykład na recepcji tak, by częstować mogły się nią osoby odwiedzające siedzibę firmy. Co warto wiedzieć na temat tego produktu?Słodycze reklamowe, jakimi są gumy dostępne są w wielu różnych postaciach. Do wyboru mamy ich wersję miętową oraz owocową. Ciekawą propozycję stanowią także produkty zawierające w swoim składzie różnego rodzaju witaminy, jak chociażby witaminę C, która uwalnia się pod wpływem śliny i jest łatwo przyswajalna przez nasz organizm. Wyjątkowo smaczne są gumy z dodatkiem soków owocowych. Do zalet takich wyrobów, poza odświeżaniem oddechu, zaliczyć można również utrzymywanie prawidłowej higieny jamy ustnej, redukcję stresu, poprawę koncentracji, zaspokajanie głodu, zapobieganie próchnicy oraz przyczynianie się do rozrostu mięśni szczękowych.

Jak pokazują badania, takie słodycze reklamowe skutecznie redukują apetyt. Żucie stanowi bowiem sygnał dla mózgu, aby ograniczyć łaknienie. Czynność ta przyczynia się także do spalania kalorii. Statystycznie rzecz ujmując, jedna guma zawiera około 10 kalorii i 2 gramy węglowodanów. Na rynku w ostatnim czasie spotkać można się z wyrobami specjalistycznymi, które redukują syntezę tłuszczów oraz cholesterolu. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób dbających o sylwetkę.

Tego typu słodycze reklamowe najcześciej dostępne są w postaci drażetek oraz listków. Pierwsze z nich są najczęściej wybierane przez osoby dorosłe, drugie – przez dzieci. Niezwykle oryginalną propozycję stanowią gumy pod postacią lizaków, cukierek lub tubek. Szukając pomysłu na prezent dla klientów, zdecydować można się na ich wersję w ozdobnym woreczku, pudełeczku lub blistrze.

Tags: , ,